KONTAKTA OSS

Ottosson Screen AB
Org.nr: 556523-5958
Adress: Industrigatan 7
Postadress: 362 31 Tingsryd
Telefon: 0477 – 313 13
Mejl: tingsryd@screenab.com
Jorgen OttossonJorgen Ottosson
Jorgen Ottosson
Jörgen Ottosson

Jörgen Ottosson

                   Delägare
Ansvarsområde: Tryckning
Startade: 1995-10-01
Telefon: 0706 – 99 95 89
Mejl: jorgen@screenab.com
Roger DarneliusRoger Darnelius
Roger Darnelius
Roger Darnelius

Roger Darnelius

​​​​​​​                    Delägare
Ansvarsområde: Prepress, Kläder, Digital printning
Startade: 1997-10-01
Telefon: 0706 – 19 46 20
Mejl: roger@screenab.com
Stefan KulleStefan Kulle
Stefan Kulle
Stefan Kulle

Stefan Kulle

Ansvarsområde: Tryckning, Frakter, Offerter
Startade: 2000-04-26
Telefon: 0477 – 313 13
Mejl: stefan@screenab.com
TP 400x300 225x300TP 400x300 225x300
TP 400x300 225x300

Tommy Persson

Ansvarsområde: Tryckning,
Efterbearbetning
Startade: 2007-01-01
Telefon: 0477 – 313 13
Mejl: tommy@screenab.com
Mans Hermansson1Mans Hermansson1
Mans Hermansson1
Måns Hermansson

Måns Hermansson

Ansvarsområde: Tryckning, Kläder
Startade: 2015-01-01
Telefon: 0477-31313
placeholderplaceholder
placeholder

Lena Ottosson

Ansvarsområde: Ekonomi
Startade: 1995-10-10
Telefon: 0477-31313
​Mejl: lena@screenab.com
placeholder1placeholder1
placeholder

Erica Ottosson

Ansvarsområde: Kläder Tryckning
Startade:2015-01-01
Telefon:0477-31313